“Trkači na stazi! Pazi!” – rekreativci se okupili na koprivničkom Školaku

Minglanje rekreativaca naziva “Trkači na stazi! Pazi!” održano je na atletskoj stazi iza Srednje škole Koprivnica, a riječ je o inicijativi koprivničkog trkača Nikole Tuckovića, koji je bio jedan od pokretača Koprivničke proljetne trkačke lige.
– Plan je bio druženje, lagano trčkaranje i puno brbljanja. Sat vremena vrtjeli smo krugove, razmjenjivali fore, savjete i dogodovštine, upoznali se i obnovili poznanstva te dobru vibru širili po cijeloj stazi! Cilj je bio pokazati da je tartan dovoljno velik za sve nas – rekreativce, klubove, školarce i profiće, da ga možemo dijeliti uz osmijeh i poštovanje i čuvati igralište u dobrom stanju za onog sljedećeg – naveo je.
Podsjetimo, Školak, odnosno spomenuto igralište iza Srednje škole Koprivnica, proteklih je dana u fokusu koprivničke javnosti nakon što je tamo došlo do tučnjave u kojoj je teško ozlijeđen 53-godišnjak, dok je 46-godišnji napadač završio u pritvoru.
Igralište je bilo tema i na nedavo održanoj sjednici Gradskog vijeća Grada Koprivnice kada je koprivnički gradonačelnik Mišel Jakšić najavio da će zaštitarske službe obilaziti ovo, ali i sva ostala gradska igrališta.



