Novosti

U POSLJEDNJOJ EUROPSKOJ UTAKMICI OVE SEZONE PODRAVKA VEGETA PORAŽENA NA GOSTOVANJU OD RUSKOG ROSTOV DONA

Rukometašice Podravka Vegete su odigrale posljednji ogled u elitnom europskom natjecanju na gostujućem terenu i upisale poraz 42:24, poluvrijeme 24:11.
Svoju minutažu su dobile Ećimović na golu, Mrđen, Jandrašić, Popović i već stalne Franušić i Buljan. Najučinkovitija u redovima Podravke bila je Milosavljević sa sedam pogodaka, a u sastavu nije bilo Lamprini Tsakalou koja zbog ozljede i dalje ne može nastupati.
Slijedi povratak u Koprivnicu, a dio igračica odlazi u svoje reprezentacije jer je na rasporedu reprezentativno okupljanje. Ostatak ekipe imat će obaveze sukladno rasporedu koji odredi trener Antonio Pranjić sa svojim stožerom.