Novosti

Uspješan vikend RK Đurđevac

U 8.kolo II.HRL sjever RK Đurđevac ŽRK Koka II odigrali su 36:33 (19:15)

U osmom kolu seniorke RK Đurđevac osvojile su nove bodove i to protiv ŽRK Koka II rezultatom 36-33 na domaćem terenu. Iako su gošće bolje krenule u utakmicu, oko 20. minute Đurđevčanke su pojačale obranu i ubrzale loptu pa do kraja poluvremena stekle 5 golova prednosti. U nastavku utakmice bez problema su održavale prednost koja je došla i do +7, a pred kraj su šansu dobile i mlađe igračice pa je krajnji rezultat završio +3.
U sljedećem kolu očekuje ih gostovanje kod trenutno prvoplasirane ekipe Zeline.

U 2. krug 1. HRLD – 2006. g. i mlađe RK Đurđevac je pobjedio u oba susreta. U prvom susretu svladali su ŽRK Slatinu 18:14, a u drugom ŽRK Orahovica 15:14.

Rukometašice RK Đurđevac, 2010. godište i mlad, odigrale su 2. krug Međužupanijske lige u mini rukometu na turniru u Bjelovaru i ostvarile 5 novih pobjeda.
Rezultati:
ŽRK Bjelovar 1-Đurđevac 2 : 19
Đurđevac – ŽRK Bjelovar 2 15 : 3
ŽRK Bjelovar 3 -Đurđevac 1 : 14
Đurđevac – Lipa 10:6
Đurđrvac – Moslavina 13 : 7

Trener Goran Ređep posebno je posebno zadovoljan napretkom u obrambenom dijelu igre te ističe da su protiv Lipe i Moslavine odigrale odlične utakmice.