NovostiSportske vijestiVijesti

Uspješan vikend za RK Đurđevac

Nakon Uskršnje stanke seniorke RK Đurđevca otputovale su u Bjelovar gdje ih je dočekala ekipa RK Bjelovar 2 . Nakon uvodnih 11 minuta igre ekipa trenera Mate Matijevića i Gorana Ređepa posložila se i u obrani i u napadu te je na odmor  odlazi  s 10 golova prednosti ( 10 : 20 ) . U nastavku utakmice igračice RK Đurđevac nastavljaju s dobrom igrom te do kraja utakmice povećavaju prednost i utakmica završava rezultatom 24 : 40 . Igračice s najviše postignutih golova bile su Viktorija Šestak sa 10 i Lea Pavlović sa 6 .

Nakon odigranih zaostalih utakmica 21.04 2022. (četvrtak) u Koprivnici  protiv Podravke 2 koju su pobijedile 50 : 17  i Podravke 1 koju su pobijedile 35 : 24  u nedjelju 24.04 2022.u dvorani Strukovne škole Đurđevac odigralo se zaostalo kolo U12 skupine B u kojem su se sastali RK Đurđevac i RK Radnik Križevci . Mlade rukometašice trenera Gorana Ređepa opravdale su ulogu favorita u toj utakmici te su od samog početka polako dizale ritam i gol razliku . Na odmor su otišle rezultatom 19 : 14 . Nakon odigranog drugog poluvremena utakmica završava       36 : 22  .  Mlade igračice RK Đurđevac ovim pobjedama zasjele su na sami vrh tablice 1. HRL U12 regije 2 . Idućeg vikenda u Čakovcu igraju zadnje kolo protiv domaće ekipe Zrinski i Koke iz Varaždina te im želimo da se vrate sa 100 % učinkom.