NovostiSportske vijestiVijesti

Veličanstvena završna utakmica juniorki ŽKK PODRAVAC VIRJE u završnici juniorske lige

Juniorke ŽKK PODRAVAC VIRJE u petak, 30. travnja, u 10. kolu juniorske lige ugostile su košarkašice prvoplasirane ekipe Koprivnice i pritom pobijedile rezultatom 68:55.

Iako su Virovke napravile puno tehničkih pogrešaka, na poluvrijeme su otišle sa samo jednim poenom zaostatka.

U drugom poluvremenu jačaju igru te u zadnjoj četvrtini dolaze do prednosti od 13 poena razlike.

Virovke su ovom utakmicom zadržale drugo mjesto na tablici, a kako ističu u klubu, iako nisu ispunile cilj koji su imale prije početka juniorske lige, zadovoljni su pokazanim igrama djevojaka.

U posljednjoj utakmici nastupile su: Ema Cik, Simona Vincek, Diana Bušić, Marija Halusek, Leona Spoljarić, Emanuela Hladnić, Ena Drmenčić, Lana Popovic, Tena Popović, Iva Bednaić, Leonarda Hrženjak i Iva Šoš.