Novosti

ŽRK Pitomača pobijedila ŽRK Osijek

RK Pitomača je odigrala odgođeni susret 10. kola 2. hrvatske lige Sjever s drugom ekipom Osijeka. Pitomačanke su uz dosta muke došle do pobjede 35:33 i nova dva boda.
U prvih osam minuta gošće iz Pitomače su bile bolje i vodile s dva-tri pogotka prednosti, međutim Osječanke su preokrenule rezultat i u jednom trenutku vodile s čak tri pogotka prednosti. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 15:14 u korist Pitomače.
Na početku drugog poluvremena Osječanke su povele i otišle na +4 razlike, ali su sredinom drugog poluvremena Pitomačanke počele smanjivati prednost domaćina.
Na samom kraju utakmice, igračica Pitomače preokrenule su rezultat. Iva Blažević nanizala je osam obrana, dok su Pitomačanke u napadu postale sve uspješnije i time otišle na +3. Na samom kraju domaće igračice su smanjile iz sedmerca na konačnih 35:33 za Pitomaču. Najefikasnija u redovima Pitomačanki bila je Štefanec s deset pogodaka.