AktualnoNovostiVijestiVijesti iz Županije
DV Leptirići Podravske Sesvete proslavio veliki 5. rođendan
U Dječjem vrtiću Leptirići u Podravskim Sesvetama održana je završna svečanost povodom 5. rođendana vrtića i oproštaja od predškolaca. U prigodnom programu sudjelovale su vrtićke skupine Zečići, Srčeka, Sunčeka te Loptice zajedno sa svojim odgojiteljicama.
Mališani su roditeljima i gostima priredili vesele pjesme, plesne točke i recitacije, a posebno dirljive trenutke izazvao je ispraćaj predškolaca koji na jesen kreću u školske klupe.
Dječji vrtić Leptirići trenutno pohađa oko pedesetak mališana, a ove se godine od vrtića oprostilo trinaest predškolaca.
Tijekom svečanosti predstavljena je i nova ravnateljica vrtića Marta Horvat, a načelnik općine Marko Derežić najavio je kako bi dogradnja vrtića trebala započeti ovih dana čime će se osigurati veći broj mjesta s obzirom na velik interes za upis djece u vrtić.
Izvor: Općina Podravske Sesvete



