NovostiSportske vijestiVijesti

Igračice RK Podravka 2 Lino i RK Đurđevac odigrale 21:33

U dvorani “Josipa Samardžije – Bepa” u Koprivnici odigrano je 5. kolo 2. HRL regije Sjever između RK Podravka 2 Lino i RK Đurđevac. Igračicama trenera Mate Matijevića i Gorana Ređepa, bilo je dovoljno samo par uvodnih minuta da preuzmu stvar u svoje ruke i krenu povećavati rezultatsku prednost pa je tako poluvrijeme završilo rezultatom 8 : 19 . i u drugom poluvremenu ta prednost ostaje ista, a priliku za igru dobile su i mlađe igračice. Uz dosta tehničkih pogrešaka s jedne i druge strane, utakmica je završila rezultatom 21 : 33, a za RK Đurđevac igrale su i golove postigle : Lea Pavlović, Maja Tolić, Viktorija Šestak, Ivana Zirn, Kristina Zeko, Natalija Paro, Tihana Kožar, Valerija Magdić, Gabrijela Vrabec, Viktorija Magdić, Lucija Sinjeri i Mariana Sabolović. Nakon kratkog odmora, igračicama RK Đurđevac u srijedu (26.10.) u goste dolazi ekipa KOKE iz Varaždina, na odigravanje KUP utakmice.