NovostiSportske vijestiVijesti

Košarkaši Mladosti (Đ) s plus 10 kroz Ivanovec

Odigrano je 2. kolo 3.lige za košarkaše između KK “Mladost” Ivanovec i KK “Mladost” Đurđevac. Od samog početka utakmice Mladost iz Đurđevca nametnula je svoj tempo igre, ali su se domaćini početkom druge četvrtine uspjeli nametnuti te su rezultatski držali utakmicu u neizvjesnosti pa je rezultat na poluvremenu bio 23:35. Početak drugog poluvremena Đurđevčani otvaraju u brzini više te odmah odlaze na +26 i utakmicu do samog kraja odrađuju rutinski. Utakmica je završila sa +10 za Picoke, 69-59. Ponovno su svi igrači dobili svoju minutažu te se nastavljaju uigravati za nastavak prvenstva. U redovima Đurđevčana ponovno je najbolji strijelac bio Beljan s 19 poena te Jančijev s 12 od čega su bile 4 trice. U idućem kolu Mladostaši igraju na domaćem terenu protiv KK “Rudar” Mursko Središće.