Novosti

KK Đurđevac osvojio devet medalja u Rijeci

Karate klub Đurđevac nastupio je na 19. Delta Cupu u Rijeci koji je okupio 509 natjecatelja iz 60 klubova i 6 država.
Karate klub je zauzeo visoko 2. mjesto u ukupnom plasmanu klubova u borbama od njih 51 što je odličan rezultat jer je ispred njih bio samo domaći klub iz Rijeke. Na ovom natjecanju osvojili su ukupno 5 zlatnih, 2 srebrne i 2 brončane medalje.
Najbolji rezultat ostvarili su Ema i Ivan Juričić koji su nastupili u dvije kategorije i u svakoj od njih osvojili zlatnu medalju. Osim njih zlatnu medalju osvojio je i Niko Marović koji je u starijoj kategoriji osvojio još i brončanu medalju. Srebrne medalje osvojili su Mateja i Valerio Prevedan dok je brončanu medalju osvojila Mateja u drugoj kategoriji.
Natjecatelje je vodila trenerica Anita Dergez, dok su treneri Luka i Ivan Đuroci odradili pripreme za natjecanje.