NovostiSportske vijestiVijesti

NOVA DVA BODA U PRVENSTVU PROTIV BJELOVARA I ODLIČAN DEBI MLADE LANE STRUGAR

Rukometašice Podravka Vegete su danas na domaćem terenu odigrale 6. kolo 1.HRL za žene protiv Bjelovara i upisale još jednu visoku pobjedu 34:19, poluvrijeme 16:9.

Vodile su cijelo prvo poluvrijeme Podravkine igračice najprije s 2-3 pogotka prednosti, a u 13. minuti povećava Mugoša to najprije na 4, a nakon toga Milosavljević u 23. minuti povisuje prednost na +5 (12:7).

Podigle su ritam u nastavku prvog dijela Koprivničanke, a na +7 podiže Milošević. U prvom je poluvremenu najefikasnija u redovima Podravke bila Mugoša s 4 te Franušić s 3 pogotka, ali sa stopostotnom realizacijom. Rezultat poluvremena je bio 16:9.

U drugom poluvremenu podižu ritam Podravkine igračice i u prve dvije minute odlaze najprije na +9. Nakon toga Bjelovarčanke uspijevaju malo smanjiti zaostatak, ali držale su naše cure i u nastavku prednost od 6-7 pogodaka. Deset minuta prije kraja mlade kadetkinje i reprezentativke Strugar i Megerle unose još malo svježe energije u redove naše ekipe koja odlazi najprije na uvjerljivih +10, a do kraja i povisuju prednost te utakmicu zaključuju uz rezultat 34:15.